Hakkımızda

Nail Creation Turkey, Türkiye Resmi Distribütörü

 

NAIL CREATION, piyasadaki en yüksek kaliteli ürünleri sunmakla kalmaz,aynı zamanda tırnak endüstrisinde en yüksek seviyede 25 yıllık bilgi ve deneyimden faydalanmanızı sağlar.

1993 yılında kurulduğundan beri NAIL CREATION, protez tırnak ürünlerini üretmek ve dünya çapında birçok ülkeye ihracat yapmak için kendi fabrikasına sahip uluslararası bir kuruluş haline gelmiştir.

Avrupa’daki akrilik ürünleri ilk üreten  Nail Creation, Avrupa toplumunun belirlediğı katı standartlara uygun olarak, Hollanda laboratuvarlarında yıllarca geliştirilmiş ve üretilmiştir. İhraç edildiği ülkelerin tamamının kurallarına uygun, zararlı kimyasal bileşen içermeyen ve ihraç edilen tüm ülkelerde kalitesini ve benzersizliğini kanıtlamıştır. Kalitenin yanı sıra etik bir seçim.

Her bir ürün, Avrupa kozmetik ürünlerinin kaydı olan CPNP’ye ve Türkiye’de Sağılık Bakanlığı ÜTS sistemine düzenli olarak kayıtlıdır.

Başarımızı temeli, tüm ürünlerin kusursuz yüksek kalitesi, müşterimize sunduğumuz yüksek hizmet ve destek içinde yatıyor. Herhangi bir salonda başarıyı sağlayan eksiksiz bir konsept ile rehberlik sunuyoruz. Kapsamlı bir ürün tanıtım programı, uzmanlıklar eğitimleri, yenilenen seminerler, her zaman güncel gelişmelerden ve trendlerden haberdar olmanızı sağlar.

NAIL CREATION,sektörde benzersiz bir deneyime sahiptir ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

 

‘’BAŞARINIZ BİZİM ASIL AMACIMIZ’’